Zaměstnavatel

Pomůžeme Vám najít nejvhodnější kandidáty z řad našich absolventů.

Nabízíme spolupráci v několika oblastech:

Invest Day

Soutěž, která podporuje studenty a absolventy v jejich podnikatelských záměrech, konající se pod záštitou Kariérního centra a Ekonomické fakulty. V průběhu soutěže se studenti účastní řady workshopů zaměřených na psaní podnikatelského záměru, marketing, zdroje financování, tvorbu crowdfundingové kampaně, tvorbu rozpočtu apod. Výsledný záměr pak student prezentuje před investory, od nichž dostává zpětnou vazbu a potenciálně může vzniknout spolupráce. Máte zájem se stát investorem nebo mentorem kreativních studentů? Ozvěte se nám.

Job Day

Ve spolupráci s Ekonomickou fakultou pořádáme pracovní veletrh, kde máte možnost potkat se se studenty a absolventy, kteří by se mohli stát Vašimi budoucími zaměstnanci. Představte studentům svou firmu a dejte jim pocítit Vaši firemní kulturu. Třeba právě u nás najdete toho koho hledáte.

Nabídka stáží či trainee programů

Nabídka témat závěrečných prací

Možnost inzerce pracovních pozic pro studenty/absolventy

Kancelář transferu technologií Jihočeské univerzity - Profesionální podpora pro spolupráci akademické a komerční sféry

Jedná se o kontaktní místo pro Vás, kdo máte zájem o spolupráci s univerzitou v oblasti výzkumu a vývoje. Navazujeme spolupráci mezi firmami a vědeckými týmy jednotlivých fakult Jihočeské univerzity. https://www.jctt.cz/cz/ 

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies