O nás

Kariérní centrum JU vzniklo v důsledku potřeby propojení univerzitního a pracovního prostředí, neboť získání vysokoškolského titulu není konec, ale začátek další etapy života.

Poskytujeme služby hned několika cílovým skupinám - zájemcům o studium, studentům/absolventům a zaměstnavatelům.

Spolupracujeme s veřejnými institucemi na organizaci jednotlivých aktivit, jako jsou např. semináře, trainee programy apod..

Zájemcům o studium usnadňujeme volbu budoucího studia už v té fázi, kdy o studiu na JU teprve uvažují. Nabízíme jim souhrnný přehled studijních programů s budoucím pracovním uplatněním, jež jednotlivé fakulty JU nabízí.

Studentům poskytujeme kompletní kariérní poradenství včetně osobních konzultací, rad s tvorbou životopisu, motivačního dopisu či LinkedIn profilu až po volbu vhodné profese. Mimo to zprostředkováváme spolupráci studentů a firem formou odborných stáží či nabídky vypracování závěrečné práce v určitém podniku či instituci. Tento kontakt podporujeme prostřednictvím workshopů a seminářů, které jsou často vedeny právě zástupci vybraných firem a dávají studentům možnost připravit se na reálná očekávání potenciálních zaměstnavatelů. Akce zahrnují témata od pracovních kompetencí, získávání soft skills až po time management.

Podívejte se na naše video z prostředí Kariérního centra JU pohledem studentek a studentů.

Projekt Kariérního centra JU je financován z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání období 2014-2020, Rozvoj JU - ESF II.

logolink_op_vvv_hor_barva_cz

licence

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies