• Úvod
  • Soutěž Invest Day 2024

Soutěž Invest Day 2024

Slyšeli jste někdy o soutěži Invest Day?

  • Máte super nápad na podnikání, ale nevíte kde na něj sehnat finance? 
  • Chtěli byste svoji vizi představit a konzultovat s odborníky z praxe?  
  • Získat zpětnou vazbu, hodnotné ceny nebo peníze na rozjezd svého podnikání? 

Jestli jste aspoň jednou odpověli ano, je soutěž Invest Day určená právě pro Vás! Poměřte síly nejen se studenty Jihočeské univerzity. Věřte, že letošní ročník bude stát za to!

Cílem soutěže je podpořit pracovité studenty, otestovat jejich prezentační schopnosti a schopnost prodat nápad investorům.

Kromě toho, že student může získat investici, jsou pro studenty připravené i hodnotné ceny. Vítěz si sám vybere, jakou službu by do začátku podnikání nejvíce ocenil, a my mu s tím pomůžeme! Chceš si nechat udělat nový web? Potřebuješ pomoci s marketingem? I to může být hlavní cena soutěže. Rozhoduješ Ty!

Přihlásit do soutěže se můžete nejpozději do 31. 1. 2024 přes přihlašovacího formuláře na webových stránkách http://investday.ef.jcu.cz/prihlaska.html.

Následovat budou semináře a workshopy, na kterých Ti poradíme, jak správně napsat podnikatelský záměr / Lean Canvas, jak efektivně komunikovat se zákazníkem i jak sestavit rozpočet. Využij možnosti získat cenné rady a kontakty na lidi z opravdového businessu.

Veškeré informace hledej na: http://investday.ef.jcu.cz/

Pokud máš jakýkoliv dotaz týkající se soutěže, neváhej napsat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Věříme, že právě Váš nápad bude ten vítězný.

Tým KC JU.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies