Regionální exportní konzultant/ka
(0,5 HPP - Jihočeský kraj a Vysočina)

stazeny-soubor

CzechInvest. Tým profesionálů, kteří jsou na svou práci hrdí, a kteří chtějí propagovat Českou republiku jako vhodné místo pro podnikání i k životu. Nejsme běžná státní správa. Spojujeme a podporuje podnikatele, stojíme u vzniku zajímavých firem a kultivujeme podnikatelské prostředí. Nabízíme jedinečnou příležitost stát se klíčovým členem týmu spojujícího aktivity mezi CzechInvestem a CzechTradem. Tato pozice je určena pro jedince, kteří si přejí aktivně přispívat k excelentní spolupráci mezi oběma organizacemi.

Název pozice (PP/DPP/DPČ)

•  Regionální exportní konzultant/ka 0,5 HPP - Jihočeský kraj a Vysočina

• hledání a získávání nových klientů s exportním potenciálem jménem společnosti CzechTrade
  • identifikace podnikatelských a exportních partnerů ve svěřených regionech
  • poskytování konzultačních služeb agentury CzechTrade a sdílení nových obchodních příležitostí na centrálu/zahraniční pobočky CzechTrade.
  • účast na organizaci marketingových akcí společností CzechInvest a CzechTrade – konzultační dny, semináře, atd.

• orientace na klienta a dosahování výsledků – předchozí zkušenosti jako obchodního zástupce jsou výhodou
  • schopnost vyhledávat a vyhodnocovat informace
  • výborných komunikačních dovedností, sociální smělosti a asertivity
  • proaktivity, samostatnosti a schopnosti dotahovat věci do konce
  • angličtiny alespoň na úrovni B2/C1 – psaní ani mluvení v angličtině ti nedělá problémy; není však na denním používání
  • zkušenost z obdobné pozice výhodou, ne však podmínkou
  • diplomu VŠ (minimálně Bc.)
  • řidičského průkazu B - aktivní řidič pro časté využití služebních cest

• poloviční pracovní úvazek – 0,5 HPP
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dlouhodobé spolupráce
  • nástup ihned nebo dohodou
  • flexibilitu - 20 hod./týdně nemusí být rovnoměrně rozložené v týdnu - domluvíme se :-)
  • očekávej, že budeš 2/3 svého času v terénu a zbylý čas v kanceláři s týmem nebo v režimu HO
  • využití sdíleného automobilu pro služební cesty
  • osobní i profesní rozvoj - ať už prostřednictvím každodenní praxe, účasti na akcích nebo dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné semináře, měkké dovednosti apod.)
  • 5 týdnů dovolené a sick days - kráceno dle výše úvazku
  • systém benefitů (stravenky v hodnotě 120 Kč, jazykové kurzy, osobní i profesní rozvoj, příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • spolupráci s předními českými odborníky a významnými klienty agentury CzechInvest
  • přátelský pracovní kolektiv, který je oporou