• Úvod
  • Naše služby
  • Student/absolvent

Kariérní poradenství

Dveře máme otevřené studentům prezenčního i kombinovaného studia dle jejich časových možností.

Domluv si s námi individuální konzultaci, kterou poskytujeme na téma:

Tvoje CV aneb jak se v tom neutopit

Pomůžeme Ti životopis upravit tak, aby zaujal na první pohled a zároveň ses vyvaroval největších chyb při jeho tvorbě. Přines si s sebou vytištěný životopis, s ním budeme aktivně pracovat.

Jak (ne)napsat motivační dopis

Motivační dopis vystihuje to nejdůležitější z Tvého životopisu a má za úkol přesvědčit personalistu, že právě TY jsi nejlepším kandidátem na danou pozici. Vysvětlíme Ti nejdůležitější body a formu motivačního dopisu.

LinkedIn & osobní značka

Sociální sítě hýbou i pracovním světem, a proto je důležité, abys potenciálního zaměstnavatele oslovil i pečlivě sestaveným LinkedIn profilem. Projdeme si nastavení profilu i prezentaci dovedností tak, abys nabídky na pohovory sbíral rovnou ve svém inboxu.

Pracovní pohovor levou zadní

První dojem snad není nikde důležitější, než na pracovním pohovoru. Naučíme Tě, jak se efektivně připravit na pracovní pohovor, jak se představit v několika minutách a jak chytře odpovědět na otázky personalistů.

Volba profese

Poskytneme Ti odborné poradenství týkající se volby profese. Prodiskutujeme: osobnostní předpoklady, silné a slabé stránky, cíle v oblasti kariéry i osobní cíle, situace na trhu práce.

Workshopy a semináře

Pořádáme pro Tebe workshopy a semináře ve spolupráci s významnými zaměstnavateli v Jihočeském kraji. Můžeš se osobně setkat se svým potenciálním zaměstnavatelem. Soustředíme se na rozvoj Tvých „soft skills“, poznání silných či slabých stránek Tvojí osobnosti, příležitost naučit se něco nového apod.

Workshopy a semináře na téma:

Tvoje CV aneb jak se v tom neutopit

Dáme Ti užitečné tipy na vytvoření kvalitního CV - na co se zaměřit, jak ho sestavit a co určitě nedělat! Ukážeme Ti současné trendy při tvorbě životopisu a jak zaujmout personalistu při čtení Tvého CV tak, že se dostaneš na pohovor. Kritickým okem se podívej na svoje, ale i ostatních, CV a vychytej tak jeho nedokonalosti.

LinkedIn- I am IN

Sociální sítě hýbou i pracovním světem, a proto je důležité, abys potenciálního zaměstnavatele oslovil i pečlivě sestaveným LinkedIn profilem. Projdeme si nastavení profilu i prezentaci dovedností tak, abys nabídky na pohovory sbíral rovnou ve svém inboxu.

Pohovor levou zadní + Co čekat od Assessment centra

Jak se důkladně připravit na pohovor? Jak zvýšit svoje šance dostat pracovní místo správně formulovanými odpovědmi a dobře kladenými otázkami? To vše Ti řekneme. Také Ti ukážeme jednu z dalších metod výběrového řízení, jež nabývá čím dál více na popularitě mezi firmami a to je Assessment Centrum. Assessment Centrum(AC), neboli hodnotící centrum je objektivní a velice efektivní metoda, která je stále častěji uplatňována při výběru nejvhodnějšího kandidáta pro danou pracovní pozici. Zaměstnavateli tak ukáže schopnosti a reakce uchazečů v modelových situacích. Jedná se o soubor individuálních i skupinových úloh, někdy zdánlivě nesouvisejících s uvedenou pozicí. Nenech se oklamat.

Stínování manažerů

Na základě Tvého motivačního dopisu získáš možnost se přihlásit na “stínování manažerů” z nabídky, kterou pro Tebe my v Kariérním centru vybereme. Budeš mít možnost na 1 až 2 dny vidět v čem spočívá manažerská pozice – od ranní kávy až po porady se zaměstnanci. Díky tomu tak získáš představu, co daná práce obnáší.

Jak klepat na dveře zaměstnavatele

Přijď se podívat na proces získávání zaměstnanců. Ukáže ti ho kvalifikovaný HR specialista z vybrané spolupracující firmy a představí možnosti spolupráce s firmami. Zároveň upozorní na to, jak na zaměstnavatele udělat dobrý dojem spolu s dalšími přínosnými radami a tipy.

Prodej to

Jaké je "know-how" úspěšného prodeje? Zúčastni se našeho workshopu a nauč se být obchodníkem, který nejenom umí o produktech mluvit, ale dokáže je opravdu prodat. Odborníci z praxe Ti řeknou, jak na to.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies