Fundraiser/ka

Název pozice (PP/DPP/DPČ)

Fundraiser/ka

spolku Umění ve městě z.s., který organizuje sochařský festival a provozuje kulturní centrum Rabenštejnská v Českých Budějovicích.

• aktivní vyhledávání grantových a dalších fundraisingových příležitostí
  • aktivní správa a rozšiřování sítě kontaktů a péče o stávající partnery a podporovatele
  • vyhledávání nových individuálních a firemních podporovatelů a jejich oslovování
  • příprava a koordinace akcí pro partnery
  • sledování a vyhodnocování efektivity probíhajících aktivit
  • základní administrativa

• CHUŤ A ELÁN – zkušenosti a znalosti jsou fajn, ale chtít je pro nás důležitější!
  • komunikativnost a empatie
  • samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
  • proaktivní přístup a vlastní invenci
  • časovou flexibilitu / práce večer či o víkendu
  • stresovou odolnost a umět se rozhodovat
  • zájem o kulturu a umění

• výjimečné pracovní prostředí v historické ´věži´ s geniem loci, kde se každý cítí skvěle
  • různorodou a nejednotvárnou práci
  • prostor pro vlastní nápady a tvůrčí činnost
  • vlastní rozložení pracovní doby
  • setkávání se zajímavými a inspirativními lidmi
  • dlouhodobá spolupráce
  • úvazek a obsah práce dle vzájemné dohody – to co by tě bavilo a bylo pro nás i tebe přínosné
  • forma spolupráce DPP nebo na ŽL

Doplňující informace (volitelné):

- nemusíš dělat všechno, co je popsáno výše v náplni práce, můžeš si vybrat, co by tě zajímalo a bavilo a co umíš;  je nás víc a tak se podělíme.

informace o nás najdeš na:

Podmínky zařazení do výběrového řízení ( CV/LinkedIn/motivační dopis…)

Chceš rozšířit náš tým? Napiš nám na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a pošli svůj CV a krátké motivační video /max v délce 1 minuty/.

Na stejný email můžeš posílat i dotazy, pokud se chceš ještě na něco zeptat.

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis (popř. jak bude probíhat výběrové řízení)

Místo výkonu práce

Umění ve městě z.s. – kulturní centrum Rabenštejnská 2020

Panská 207/4, České Budějovice