KOLEGA / LOGISTIK / DISPONENT

navrh-bez-nazvu-21

Společnost DAVE LOG s.r.o. je firma, která působí v oboru organizování mezinárodní i tuzemské přepravy. Předmětem činnosti tedy je zasilatelství, spedice i poskytování komplexních logistických služeb.

Název pozice (PP/DPP/DPČ)

•  KOLEGA / LOGISTIK / DISPONENT

• organizování přepravy z bodu A do bodu B a zajištění souvisejících služeb
  • komunikace a vyjednávání se zákazníky, partnery a dodavateli
  • práce s PC a dalšími komunikačními nástroji
  • používání cizích řečí (AJ, FR, NJ, IT, ES, RU a další dle libosti – trh je celosvětový)

Co by vás mělo naplňovat a bavit?

• vylepšení a zjednodušení zaběhnutých trendů – úspěch je v inovaci, ne v ustlání si na růžích
  • vyhledávání dalších pracovních příležitostí – kde nic není ani smrt nebere J
  • chuť aktivně řešit a neodsouvat
  • rozmanitá práce od administrativy po obchod
  • komunikace v cizí řeči – dobrá znalost AJ je výhodou
  • nutnost uživatelsky ovládat PC (Microsoft Outlook, Word, Excel, rychlé psaní na počítači výhodou).

• po zapracování je možná dlouhodobá práce z domova (jiného regionu)

Podmínky zařazení do výběrového řízení ( CV/LinkedIn/motivační dopis…)

•  CV a pár slov o sobě

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis (popř. jak bude probíhat výběrové řízení)