Inspektor v oblasti kontroly zákazu chemických a biologických zbraní
navrh-bez-nazvu-6

Název pozice (PP/DPP/DPČ)

Inspektor v oblasti kontroly zákazu chemických a biologických zbraní

• výkon státní správy a dozoru v oblastech dodržování zákazu chemických zbraní (zákon č. 19/1997 Sb.) a biologických zbraní (zákon č. 281/2002 Sb.)
  • dozor nad nakládáním se stanovenými chemickými látkami/biologickými agens a toxiny, vedení souvisejících evidencí
  • kontrolní činnost u subjektů nakládajících se stanovenými chemickými látkami/biologickými agens a toxiny

• VŠ vzdělání v přírodovědném oboru, preferováno zaměření na chemii nebo biologii
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • souhlas s prověřením pro styk s utajovanými informacemi
  • ochota učit se novým věcem a flexibilita

• zaměstnání podle zákona o státní službě, příp. i menší úvazek na dobu určitou (možno kombinovat se studiem v magisterském programu)
  • atraktivní pracovní náplň v rámci státní správy
  • možnost dalšího vzdělávání, odborný růst
  • kancelář v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené, sick days, studijní volno
  • cestování po ČR (kontrolní činnost) i do zahraničí (jednání na diplomatické úrovni)

Doplňující informace (volitelné):

Podmínky zařazení do výběrového řízení (CV/LinkedIn/motivační dopis…)

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis (popř. jak bude probíhat výběrové řízení)

• jednotlivá výběrová řízení jsou publikována na webu SÚJB (https://www.sujb.cz/o-sujb/volna-mista), ale uvítáme i zájemce o neformální rozhovor (hlaste se na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Místo výkonu práce

• Praha

Nástup

• dle výběrových řízení na konkrétní pozice