Technical sales engineer (junior)

Název pozice:

Technical sales engineet (junior)

• hlavní pracovní poměr (HPP)

• cestování za klienty, rozpoznávání jejich potřeb a prodej řešení na míru

• minimálně bakalářské vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • anglický a Český jazyk na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B

• první 3 měsíce intenzivního školení v Německé centrále (veškeré náklady jsou hrazené společností)
  • automobil i pro osobní účely
  • možnost kariérního a osobního růstu
  • a další...

Doplňující informace:

• Finančně se pozice pohybuje okolo 58,000 Kč měsíčně + prvních 6 měsíců jsou zde garantované 20% bonusy. Po uplynutí této doby je zde 30% bonus z uzavřených prodejů.

Podmínky zařazení do výběrového řízení:

• pro zařazení do výběrového řízení zašlete své CV případně vyplněný LinkedIn profil

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis:

Místo výkonu práce:

• Společnost má kanceláře v Praze, avšak tato pozice spočívá v cestování za zákazníky ve svěřeném regionu. S docházením do kanceláře se tedy počítá dle domluvy a to zhruba jedenkrát za jeden až dva týdny.

• Regiony: Liberec, Plzeň, Brno, Ostrava, Česke Budějovice, Jihlava, Hradec Králove, Svitavy

Nástup:

• 1. 4. 2024