Finanční účetní - junior

Název pozice:

• Finanční účetní - junior

• Dostanete budget klientů o které se budete starat.
  • Klient přinese/zašle doklady, které následně zaúčtujete do systému. S hlavní účetní následně řešíte doplnění dokladů a jejich formální správnost. Po kontrole vytvoříte daňové tvrzení k DPH a pošlete na místně příslušný finanční úřad.
  • Denně řešíte nejrůznější problémy ohledně daňové a účetní problematiky klientů, a to ve spolupráci s hlavní účetní. Spolupracujete s kolegy a vše se snažíte vyřešit pro dobro našeho klienta.

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru ekonomika, zakončené státní maturitní zkouškou.
  • Vhodné i pro absolventy VŠ.
  • Musíte být počítačově zdatní, jelikož se u nás nevyhnete práci v Excelu, Wordu a i jiných programech.
  • Ovládat znalosti Má dáti - Dal a mít povědomí o daňové a účetní problematice.
  • Musíte být komunikativní, mít chuť se učit novým postupům a být týmový hráč.
  • Pracovat jako finanční účetní znamená být puntičkář, mít dobře nastavený time management, protože kvalita a termíny jsou v naší činnosti do nejdůležitější.

• Mzda v rozmezí 22.000 - 28.000Kč čistého
  • Osobní rozvoj v oboru účetnictví a daní - postup na pozici senior finanční účetní
  • Klouzavou pracovní dobu
  • Plně hrazené obědy zaměstnavatelem