Franchisant (manažer pobočky Doučování Doma)

Název pozice:

• Franchisant (manažer pobočky Doučování Doma)

• Vedení pobočky Doučování Doma
  • Organizace lekcí
  • Nábor lektorů
  • Komunikace s klienty i s lektory

• Komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Zodpovědnost
  • Cílevědomost
  • Nadšení pro podnikání, vzdělávání

• Rychlý start podnikání
  • Podnikání pod silnou značkou Doučování Doma (Firma roku 2022 Královéhradeckého kraje)
  • Zázemí centrály, poradenství a sdílení zkušeností v rámci celé sítě
  • Komplexní informační systém pro řízení regionální agentury
  • Webové stránky (https://www.doucovanidoma.cz/)
  • Centrální marketing, reklama a podpora prodeje služeb
  • Školení, trénink, vzdělávání lektorů i zaměstnanců

Doplňující informace:

• Kdo se může stát Franchisantem?

• Podnikatel (i začínající), který má zkušenosti s lektorkou činností, s řízením lidí
    • Student/lektor, který chce začít samostatně podnikat pod silnou značkou, podle ověřeného know-how
    • Existující společnost/firma nebo fyzické osoby podnikající ve stejném nebo blízkém oboru, které uvidí ve spojení se silnou značkou Doučování Doma svoji budoucnost a posílení svého vlivu ve svém regionu
    • Kdokoliv, kdo má zájem podnikat pod svým jménem, ale zároveň pod ověřenou značkou
  • Doučování Doma je firma specializující se na individuální lekce všech školních předmětů a cizích jazyků
  • Zisk licence Doučování Doma vyžaduje investici 50-100 tisíc Kč dle velikosti regionu/města
  • Odhadovaná vstupní investice činí 150-200 tisíc Kč s návratností do jednoho roku.

Podmínky zařazení do výběrového řízení:

• Podmínkou zařazení do výběrového řízení je projevení zájmu o nabízenou pozici a zaslání svého CV prostřednictvím emailu na adresu uvedenou níže.

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis:

• Veškeré další informace poskytne paní majitelka Ing. Michaela Entrichová. (tel. +420 604 911 302)

Místo výkonu práce:

• České Budějovice (k diskusi jakékoliv jiné krajské město, které pobočkou Doučování Doma zatím nedisponuje)

Nástup

• Doporučené otevření pobočky v září 2023 nebo v lednu 2024 (odhadovaná doba příprav 1-3 měsíce).

Deadline/Platnost inzerátu:

• Červen - prosinec 2023