Time management - OBSAZENO
time-management

Kdy:
2023-12-13 15:00

O události

  • KAPACITA WORKSHOPU OBSAZENA

Řídíte svůj čas tak, abyste dokázali úspěšně kloubit vzdělání, práci, setkávání s rodinou i přáteli a měli stále ještě prostor pro vlastní koníčky? Ano? V tom případě je pro vás účast na našem workshopu zbytečná.

Při workshopu time managementu budou účastníkům představeny nástroje pro efektivní řízení času, zamyslí se nad tím, co by šlo dělat časově vyváženěji a jaké jsou jejich životní priority. Přijdou na kloub tomu, proč někdo chodí včas a jiný pozdě, proč se na někoho neřízeně valí povinnosti, zatímco jiný systematicky řeší a zvládá mnohem více úkolů. Každý účastník dostane příležitost osvojit si techniky, které mu pomohou stát se pánem či paní vlastního času. To se před začátkem zkouškového období hodí víc než kdy jindy!

Workshop je určen pouze pro studenty nebo absolventy JU.

Pro přihlášení na Workshop - KLIKNI TADY

Pokud ti nefunguje přihlášení přes odkaz, dej nám vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se o to postaráme. 

 

 
 

Powered by iCagenda

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies