Setkání s personalisty
setkani-s-personalisty

Kdy:
2023-11-29 15:00

O události

Personalisté jsou vstupní branou do vysněného zaměstnání. Čtou životopisy uchazečů, vedou přijímací pohovory a starají se o kariérní vývoj zaměstnanců. Seznamte se s nimi a získejte od nich zpětnou vazbu na svůj životopis či LindkedIn profil.

Kariérní centrum JU pozvalo personalisty z různých podniků, aby se s Vámi podělili o své zkušenosti z náboru pracovníků. Pohovoří o tom, jaké životopisy je zaujmou, co ocení při pracovním pohovoru, jak často a proč využívají assessment centra, které pozice potřebují obsadit aktuálně. Poradí účastníkům, kterých chyb se při hledání zaměstnání mají vyvarovat. Na závěr si individuálně sednou s účastníky a dají jim zpětnou vazbu na jejich životopis a LindkedIn profil. Kdo jiný než absolvent tohoto workshopu by mohl více zazářit při vstupu na pracovní trh?

Workshop je určen pouze pro studenty a absolventy JU. Kapacita je omezená.

Přihlášení na workshop - KLIKNI TADY

Pokud ti nefunguje přihlášení přes odkaz, dej nám vědět na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my se o to postaráme. 

 
 

Powered by iCagenda

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies