• Úvod
  • Aktuálně
  • Zjistěte, jak nakupujeme v Nestlé, a začněte svou cestu s Nestrade!

Zjistěte, jak nakupujeme v Nestlé, a začněte svou cestu s Nestrade!

Zajímá Vás, jaké je to pracovat v globální společnosti a jak nastartovat kariéru v Nestrade (globální divizí Nestlé pro zadávání veřejných zakázek). Nyní máte možnost zjistit vše co Vás zajímá!

Název:  Zjistěte, jak nakupujeme v Nestlé, a odstartujte svou cestu s Nestrade!
Termín konání: Pátek 16. června ve 13:30 hod.
Jazyk : angličtina
Odkaz pro registraci: https://stream.careerfairy.io/ufJTe


Popis: V rámci live streamu se můžete zúčastnit semináře, který se bude konat v prostorách Nestrade. Na této akci získáte přehled o společnosti Nestrade, divizi globálního nákupu společnosti Nestlé. Vše uslyšíte přímo od ředitelky pro veřejné zakázky Patricie Stroup (jmenované jednou ze 100 nejlepších žen v oblasti globálních veřejných zakázek), která vám představí naši vizi, poslání a hodnoty. Náš vedoucí oddělení získávání talentů se s vámi podělí o to, jak se stát součástí našeho týmu, a vy budete mít příležitost komunikovat s oběma řečníky a klást jim své otázky. Ať už jste student, absolvent, nebo jste prostě jen zvědaví, jak vypadá kariéra ve společnosti Nestrade, je tato akce určena právě Vám!

Tato akce je relevantní jak pro studenty STEM, tak pro všechny studenty obchodních oborů, kteří se zajímají o svět veřejných zakázek a možnosti ve společnosti Nestrade.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies