Veletrh pracovních příležitostí JOBDAY 2024

Včerejším, druhým dnem skončil veletrh pracovních příležitostí JOB DAY 2024, který pořádala Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity.
Cílem veletrhu bylo propojení praxe z řad vystavovatelů se studenty JU, zprostředkování kontaktů a představení rozmanitosti pracovního trhu. Věříme, že si v tomto ohledu každý přišel na své. Zpětné reakce, jak od vystavovatelů, tak studentů, přicházejí v pozitivním a pochvalném duchu.

Velké díky patří všem firmám a jejich zástupcům za skvělou prezentaci, vytvoření přátelské atmosféry a studentům za odvahu klást budoucím zaměstnavatelům zvídavé otázky.

My v Kariérním centru JU jsme si tuto akci moc užily a těšíme se na další, již 15. ročník.

navrh-bez-nazvu-26

První den veletrhu JOB DAY 2024 úspěšně za námi

navrh-bez-nazvu-21

První den tradičního veletrhu pracovních příležitostí JOB DAY 2024 je úspěšně za námi a podle nás i reakcí vás, studentů Jihočeské univerzity, nadmíru splnil veškerá očekávání.

Příjemná a přátelská atmosféra zaplnila chodbu v přízemí Menzy Jihočeské univerzity a informace od největších zaměstnavatelů v regionu Jižní Čechy proudily směrem ke studentům po celou dobu veletrhu.

Velké poděkování patří všem dnešním vystavovatelům

Veletrh pracovních příležitostí JOBDAY 2024

Ekonomická fakulta již tradičně pořádá v tyto jarní dny veletrh pracovních příležitostí JOBDAY, který je určen pro všechny studenty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Letos rok se tento veletrh koná již po 14té a Kariérní centrum JU je zde zařazeno jako aktivní účastník s vlastním stánkem, na který vás všechny srdečně zveme.

Hlavním cílem akce je zprostředkování kontaktu mezi studenty a zástupci významných zaměstnavatelů. Jde o jedinečnou příležitost, jak oslovit potenciální zaměstnance nebo uchazeče o stáže a trainee programy z řad více než devíti tisíc studentů celé Jihočeské univerzity.

14. ročník JOBDAY se uskuteční 9. - 10. 4. 2024 od 11:00 do 14:00 v Menze Jihočeské univerzity.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Vendulu Mikoláškovou - tel. 387 772 717, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.