Setkání kariérních center u nás v Českých Budějovicích

Od 6. do 8. září 2023 jsme měli tu čest hostit již VI. Setkání vysokoškolských kariérních center. Tato událost je pro naši komunitu nejen velmi důležitá, ale také inspirující. Společně diskutujeme o nejnovějších trendech, inovacích a osvědčených postupech, které nám pomáhají lépe sloužit našim studentům a absolventům.

Více než 40 účastníků setkání z 18 univerzit z celé České republiky tak dalo hlavy dohromady a hledalo další možnosti, jak by Vám i nadále mohli poskytovat kvalitní služby a mohli se posouvat dál.

Naše setkání nejsou jen o sdílení informací, ale také o budování vazeb. Vytváříme zde silné vazby a spolupráci mezi univerzitami a kariérními centry, což nám umožňuje lépe propojovat naše studenty s pracovním trhem a otevírat jim dveře k úspěšné kariéře. Právě tyto vazby jsou tím, co nás spojuje a posiluje naši komunitu.

Velké díky @ekonomicka_fakulta_ju a @prirodovedeckafakultaju, které nám poskytly zázemí, @frovju zajímavou exkurzi do akvaponického skleníku🐟, @zsf_usv za skvělou exkurzi v simulačním centru 🚑 a @fztju za bezva exkurzi univerzitním pivovaru Čtyrák.🍻

Díky patří i děkance Ekonomické fakulty JU @zuzana_dvorakova_liskova_, která nás přivítala na Ekonomické fakultě a zahájila tak naše setkání.

Také moc děkujeme všem účastníkům, kteří dorazili a společně vytvořili skvělou atmosféru nabitou sdílením zkušeností a inspirací z kariérních center.

Tímto předáváme štafetu dál a těšíme se na další setkání příští rok. 🤩