Přijďte na workshop o ESG metodě!

Kdo je připraven, není zaskočen. Buďte o krok napřed. Zjistěte už nyní více o problematice ESG. Za tajemnou zkratkou se skrývá obor budoucnosti. Odborníci na ESG budou v blízké budoucnosti stále vyhledávanějšími na trhu práce. Proč? Od roku 2024 bude ESG reporting povinný i pro české společnosti a ukáže, jak jsou jednotlivé společnosti ve svém chování zodpovědné. Po absolvování našeho workshopu pro vás již ESG nebude španělská vesnice!

Workshop s odborníky ze společnosti Wienerberger, kteří tě seznámí se základními fakty o ESG, o zákonné úpravě s ESG související a o tom, jak se s danou problematikou prakticky vypořádává jejich společnost. ESG je téma, které by studentům vysokoškolských oborů nemělo být cizí. Nebuď pozadu ani ty.

Přijďte se dozvědět, co se skrývá za touto tajemnou zkratkou již 19.4.2023 od 15:00.