Přednáška moderátora a novináře Jakuba Železného - Týden vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji 2022

Zúčastněte se přednášky moderátora a novináře Jakuba Železného, která proběhne dne 7. 11. 2022 v rámci letošního ročníku Týdne vzdělávání dospělých Jihočeského kraje, a to zcela zdarma.

Týden vzdělávání dospělých je akce, která si klade za cíl zpřístupnit vzdělávání široké veřejnosti a současně představit aktuální trendy ve vzdělávání. V rámci zahájení tohoto týdne proběhne Jihočeský vzdělávací miniveletrh, na nějž přijalo účast hned několik velmi zajímavých hostů.

Účast na přednáškách je bezplatná. Registrovat se je možné na webu www.tydenvzdelavani.cz/miniveletrh.

10:00 – 11:30   Jakub Železný - přednáška s diskusí

Jakub Železný je český novinář, rozhlasový a televizní moderátor. V České televizi moderuje zpravodajské pořady Události a Události, komentáře.

Věříme, že přednáška bude pro Vás a Vaše kolegy zajímavá a podnětná.

V rámci miniveletrhu se představí i další hosté. Naše pozvání například přijal také šestinásobný mistr světa, nejúspěšnější cyklista paralympijské historie pan Jiří Ježek či například analytik trhu práce pan Tomáš Ervín Dombrovský.

Kompletní program Jihočeského vzdělávacího miniveletrhu i nabídku akcí v rámci jednotlivých dnů Týdne vzdělávání dospělých v Jihočeském kraji najdete na našich stránkách www.tydenvzdelavani.cz.

Nezapomeňte se na jednotlivé akce registrovat.

V případě dotazů nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně telefonicky: +420 722 965 537.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

tydenvystrizek