Jobspin Job and Relocation Fair v Praze

Slyšeli jste již o veletrhu nabídek práce, stáží a informací o pracovním trhu v ČR pro zahraniční studenty/absolventy? Pokud ne a chtěli byste si rozšířit obzory, tak čtěte dál. Veletrh se bude konat 24. září v Praze. Více informací o veletrhu naleznete zde.

Mark the date! Jobspin Job & Relocation Fair is the largest event for expats in the Czech Republic. Come and get:

• full-time jobs
  • part-time jobs and internships
  • free visa, finance & housing advisory

Use the CV consulting service, join the program of expert presentations on two stages and attend workshops on career development. All free of charge for people with global minds 🌎 on September 24, 2022 at Vystaviste Praha.

Register in advance and get your FREE ticket on https://www.jobspin.cz/jobspin-cz-job-fair-visitors/