Globální business z jižních Čech

Chcete uspět na celosvětových trzích? Chcete zjistit, jak na to šli lidé, kteří byli na této cestě úspěšní?

Úspěch v celosvětovém měřítku už dávno není tak nedostupný, jak tomu bývalo. Dnešní svět je nakloněn inovacím, novým myšlenkám, nápadům a startupům, které dokáží proniknout na světové trhy. Jihočeský věděckotechnický park pro Vás akci, na které se dozvíte od zkušených lidí, jakou cestu zvolit.

„Večer plný inspirace, příběhů a zkušeností těch, co už si tím prošli nebo vám mají co nabídnout.“

Akce se koná 18.5.2023, od 18:00, budově JVTP (Lipová 9, Č. Budějovic) ve spolupráci s týmem Startup Disrupt (www.startupdisrupt.com) a dalšími partnery.

Mezi řečníky uvidíte:

• Martin Ratolístka - KIWI.com

Martin je jedním z prvních zaměstnanců Kiwi.com, kde během několika let založil tři různá oddělení: Business Development, Data and Automation a Customer Support Systems. Dnes řídí produktovou strategii jednoho z klíčových týmů, jehož úkolem je zabezpečit co nejhladší zpracování objednávek pro všechny zákazníky a umožnit rezervace letenek za co nejnižší možné ceny.

• Tomáš Turek - Daytrip

CEO společnosti Daytrip, která nabízí soukromou přepravu osob ve více než 90 zemích a na šesti kontinentech světa.

• Jakub Krchák - MAMA AI

Spoluzakladatel MAMA AI, evropské technologické skupiny zaměřené na AI pro podnikání.  Jako ředitel MAMA AI se stará o obchodní strategii, marketing, interní procesy a o klíčové produkty.

• Leoš Kubíček - Virtual Lab, s.r.o.

• Karel Šimek - Adventurer Solutions

• Ondrej Otáhal - Herbavita CZ

Více informací naleznete ZDE.

Přihlásit se můžete ZDE