Asistent Auditora (Plný pracovní úvazek)

Název pozice:

• Asistent Auditora (Plný pracovní úvazek)

• Spolupráce s auditorem při administrativní podpoře zakázek
  • Kontrola dodržování obecně závazných norem a předpisů
  • Možnost uplatnit, co už v oblasti auditu umíte, případně příležitost uplatnit teoretické znalosti ze studií v praxi
  • Možnost rychle rozšířit zkušenosti v oblasti interních procesů a fungování společností z různých oborů
  • Průběžný monitoring, supervizi a okamžitou zpětnou pro další rozvoj
  • Příležitost vyrůst do role auditora

• Vážný zájem o profesi auditora, ochotu dál se učit a vzdělávat, nadšení pro práci
  • VŠ vzdělání
  • Ideálně předchozí praxi v auditu nebo v účetním oddělení
  • Aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka (ideálně AJ nebo NJ)
  • Dobrou uživatelskou znalost produktů MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Ochotu cestovat (řidičský průkaz sk. B je vítán)
  • Pečlivost, orientaci na plnění úkolů, osobní zodpovědnost a smysl pro týmovou spolupráci
  • Za výhodu považujeme znalost CAS, IFRS, praxi v auditu nebo v účetním oddělení, ale důležité pro nás je nadšení a zapálení pro auditorskou činnost.

• Jedinečnou příležitost realizace a práce se zkušenými odborníky
  • Zajímavou práci, přátelský tým a příjemné prostředí
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou s výhledem na dobu neurčitou
  • Odpovídající finanční ohodnocení a příjemné benefity
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání
  • Pracoviště v Praze 5 - Anděl

Doplňující informace:

• Hledáme posilu na pozici Asistent auditora do pražského týmu prestižní auditní společnosti (mimo V4).
  • Zajímá Vás audit, chcete pokračovat v rozjeté dráze, nebo odstartovat kariéru tímto směrem? Nabízíme příležitost pracovat s profesionály, učit se od nich, ale i vnést své zkušenosti a vyrůst třeba až do role auditora. Ideálně hledáme asistenty auditora, kteří už mají nějakou zkušenost, ale zaučíme i zapálené nováčky, nebo najdeme uplatnění i pro „hotové“ auditory.

buffer_2712874

Podmínky zařazení do výběrového řízení:

• CV nebo LinkedIn profil, možno poskytnout i dodatečně, po tel. konzultaci.

Kontaktní osoba/kam odeslat životopis:

Místo výkonu práce:

• Praha 5 – Anděl