:

Women Go Tech

Společnost Accenture Vás zve na online event Women Go Tech zaměřený na nastartování tvé kariéry v technologiích a IT.

Zakořeněné stereotypy, zkreslené představy a nízké sebevědomí. To jsou 3 hlavní důvody, proč je počet žen na technologických pozicích v ČR a na Slovensku stále nízký. Pojď to spolu s námi a společností Accenture změnit! Zajímají tě technologie, ale žádný z technologický oborů nemáš vystudovaný? Nevadí, právě tebe hledáme!

Registruj se a těš se na 26. 5. Čeká tě totiž večer plný zajímavých informací, dojemných příběhů reálných žen, které se rozhodly pro kariéru v technologiích, i přes to, že technologie nestudovaly. Na eventu ti třeba i Pavlína Louženská z Holek z Marketingu vysvětlí, proč IT odvětví potřebuje ženy. Neziskové organizace Czechitas a Aj ty v IT ti pak předají cenné tipy a rady, jak se do Tech a IT rekvalifikovat.

Aby toho nebylo málo, na online eventu budeš mít i možnost vyhrát rekvalifikační kurz od neziskovky Czechitas nebo volnou vstupenku na webinář od Holek z Marketingu. 

Pamatuj, nezáleží na věku ani vzdělání, abys mohla začít pracovat v IT. Přihlas se na online event Women Go Tech a přesvědč se sama, že je IT i pro tebe. https://www.womengotech.cz/

Event se koná 26. 5. od 18 hod a registrace jsou zdarma.

 

Socky:

Nebaví tě, co studuješ? Nevidíš pro sebe uplatnění na budoucím trhu práce? Společnost @accenturevcr pro tebe má cestu ven! Přihlas se zdarma na online event Women Go Tech a přesvědč se sama, že na rekvalifikaci do IT není nikdy pozdě. Na eventu nasbíráš potřebnou inspiraci a můžeš si zasoutěžit o rekvalifikační kurz od @Czechitas nebo volný vstup na webinář od @holkyzmarketingu

https://www.womengotech.cz/

 

Nebaví tě současná práce? Chceš změnu kariéry, ale nevěříš si? Tak zahoď svoje obavy a přihlas se zdarma na online event 26. 5. Women Go Tech! Zavrhni stereotypy, že IT je jen mužská práce a pojď s námi nahlédnout pod pokličku světa technologií. Na eventu tě čeká spousta inspirace, a dokonce i možnost vyhrát rekvalifikační kurz od neziskovky Czechitas nebo volné vstupenky na webináře od Holky z Marketingu. Věříme, že IT má co nabídnout ženám a ženy mají co nabídnout IT!

https://www.womengotech.cz/

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies