Veletrh práce online - 15.-16.6.2021

Jihočeská hospodářská komora zve studenty JU na Veletrh práce online, který se uskuteční 15. a 16. června 2021 vždy od 09:00 do 16:00 hod. Zarezervujte si bezplatně termín a čas schůzky či telefonního rozhovoru s personalistou už během dnešního dne.

Čím dříve registruje, tím více si můžete vybírat z časů a termínů pro Vás vhodných. Můžete se tak z pohodlí domova během těchto dvou dnů spojit s více jak 30 firmami, které nabízejí přes 180 pozic – od dělnických profesí, přes administrativu až po technické obory. Je to jednoduché, rychlé a nikde se nemusíte probírat davem uchazečů. Pokud nemáte dostatečnou techniku na online připojení, je možné se spojit ve Vámi vybraný čas a termín s personalistou telefonicky.

Rezervujte si svůj datum a čas dopředu na www.veletrhy-prace.cz.

Postup registrace na online schůzku:

1. Na https://www.veletrhy-prace.cz/nabidky-prace si vyberte pracovní nabídku či firmu, která vás zaujala.
  2. U konkrétní pracovní nabídky klikněte na "Rezervovat termín online pohovoru".
  3. Vyberte si termín a čas, který vám vyhovuje a je volný.
  4. Doplňte své kontaktní údaje.
  5. Odsouhlasením si rezervujete svůj termín. Potvrzení registrace a pozvánka na online schůzku vám přijde do e-mailu. Pokud si vyberete telefonické spojení, napište nám Váš telefon.
  6. Pak už se stačí jen připojit ve vybraném termínu na schůzku či telefonát s personalistou.

V případě, že si s rezervací nebudete vědět rady, můžete se obrátit na organizátory. Ti vám s registrací pomohou. Na webu veletrhu jsou i jednoduché video návody – odkaz ZDE, jak se připojit. Vše si lze předem prohlédnout a na online pohovor se připravit.

Potřebujete více informací?

Napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se ozvěte kolegyni Martině Noháčové (+420 724 613 945)