Zúčastněte se webináře Na počátku je podnikatelský nápad

Co všechno mě potká na cestě k realizaci podnikatelského nápadu. Na co musí být začínající podnikatel připravený, co nepodcenit a co naopak nepřecenit. Čím se musím zabývat, aby můj podnikatelský nápad došel realizace, našel zákazníky a ještě mi vydělal peníze?

Jihočeská hospodářská komora ve spolupráci s dalšími organizacemi pořádá první webinář z cyklu Od nápadu k realizaci s názvem Na počátku je podnikatelský nápad. Tento webinář je vhodný pro začínající podnikatele.

Webinář začíná 20. 4. 2022 a probíhá od 15:00 do 17:00. Téma prvního webináře je: Na počátku je podnikatelský nápad a povede jej paní Kamila Brandejsová. Webinář probíhá online přes MS Teams.

Více informací lze nalézt na stránkách Jihočeské hospodářské komory, kde je také dostupný přihlašovací formulář nebo na Facebookovém profilu Od nápadu k realizaci.