:

Letní stáž Pro Bono Consulting pro studenty

Accenture Pro Bono consulting je letní studentský program nabízený firmou Accenture, který si v duchu latinské fráze „pro bono publico“ klade za cíl poskytovat bezplatné profesionální poradenské služby neziskovým organizacím působícím v České republice. Program nabízí příležitost studentům vysokých škol, aby si pod dohledem mentorů z Accenture zažili práci konzultantů a dozvěděli se co to znamená dotáhnout skutečný projekt až do úspěšného konce.

 

Accenture Pro Bono Consulting je příležitost pro všechny univerzitní studenty, kteří se chtějí naučit něco nového a vyzkoušet si práci v oblasti consultingu. V rámci programu budou studenti pod dohledem konzultantů z Accenture úzce spolupracovat s vedením neziskových organizací. Naučí se tak řadu nových dovedností, a zároveň udělají dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro druhé. Tento rok spolupracujeme s neziskovými organizacemi Loono, The Duke of Edinburgh's International Award a Můžeš podnikat.

 

V projektu pro DofE budou studenti rozvíjet databáze všech dostupných dobrovolnických aktivit pro studenty z celé ČR. Implementace řešení a vývoj funkcí pro skvělý uživatelský zážitek bude plně v rukou týmu Pro Bono.

Pro Loono stážisté provedou kompletní analýzu nově uvedeného vzdělávacího produktu za účelem pochopení potřeb potenciálních zákazníků. Konečný výstup zahrne také strategická doporučení založené na provedeném výzkumu.

S Můžeš podnikat studenti definují Unique Selling Proposition, která se stane klíčovým prvkem marketingové strategie. Ta by měla pomoct zvýšit povědomí o značce a zapojit do programu více studentů, učitelů a podnikatelů.

 

Vyzkoušejte si consulting v praxi. Přihlášku pošlete do 10. června 2022. Více informací: https://www.accenture.com/cz-en/careers/local/pro-bono-consulting

 

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies