Consulting Challenge 2022 - studentská soutěž pro nadšence do konzultingu

Baví tě výzvy a zajímá tě konzulting? Jestli ano, čti dál!

Společnost Accenture a její tým Strategy & Consulting si pro tebe totiž připravila super akci – Consulting Challenge, která startuje už 2. května!

Dej dohromady 4 kamarády nebo se registruj sám a přijď navrhnout řešení a sestavit smysluplný business case pro maloobchodníka, který se potýká s nelítostnou konkurencí v dnešní digitální době.

Kromě super zážitku a pohoštění ve firmě si výherci mohou odnést i výhru v podobě Alza poukázek v hodnotě až 20.000 CZK! Akce je virtuální (až na poslední den, kdy vítězové mohou přijít osobně do kanceláří nebo se připojit online) takže se mohou připojit i mimopražští.

Registrace jsou otevřené do 27. dubna na tomto odkaze: https://www.accenture.com/cz-en/careers/local/accenture-consulting-challenge