Workshopy a semináře

Pořádáme pro Tebe workshopy a semináře ve spolupráci s významnými zaměstnavateli v Jihočeském kraji. Můžeš se osobně setkat se svým potenciálním zaměstnavatelem. Soustředíme se na rozvoj Tvých „soft skills“, poznání silných či slabých stránek Tvojí osobnosti, příležitost naučit se něco nového apod.

 

Workshopy a semináře na téma:


Tvoje CV aneb jak se v tom neutopit

Dáme Ti užitečné tipy na vytvoření kvalitního CV - na co se zaměřit, jak ho sestavit a co určitě nedělat! Ukážeme Ti současné trendy při tvorbě životopisu a jak zaujmout personalistu při čtení Tvého CV tak, že se dostaneš na pohovor. Kritickým okem se podívej na svoje, ale i ostatních, CV a vychytej tak jeho nedokonalosti.  


LinkedIn- I am IN

Sociální sítě hýbou i pracovním světem, a proto je důležité, abys potenciálního zaměstnavatele oslovil i pečlivě sestaveným LinkedIn profilem. Projdeme si nastavení profilu i prezentaci dovedností tak, abys nabídky na pohovory sbíral rovnou ve svém inboxu. 


Pohovor levou zadní + Co čekat od Assessment centra 

Jak se důkladně připravit na pohovor? Jak zvýšit svoje šance dostat pracovní místo správně formulovanými odpovědmi a dobře kladenými otázkami? To vše Ti řekneme. Také Ti ukážeme jednu z dalších metod výběrového řízení, jež nabývá čím dál více na popularitě mezi firmami a to je Assessment Centrum. Assessment Centrum(AC), neboli hodnotící centrum je objektivní a velice efektivní metoda, která je stále častěji uplatňována při výběru nejvhodnějšího kandidáta pro danou pracovní pozici. Zaměstnavateli tak ukáže schopnosti a reakce uchazečů modelových situacích. Jedná se o soubor individuálních i skupinových úloh, někdy zdánlivě nesouvisejících s uvedenou pozicí. Nenech se oklamat. 


Stínování manažerů 

Na základě Tvého motivačního dopisu získáš možnost se přihlásit na stínování manažerů z nabídky, kterou pro Tebe my v Kariérním centru vybereme. Budeš mít možnost na 1 až 2 dny vidět v čem spočívá manažerská pozice – od ranní kávy až po porady se zaměstnanci. Díky tomu tak získáš představu, co daná práce obnáší. 


Jak klepat na dveře zaměstnavatele 

Přijď se podívat na proces získávání zaměstnanců. Ukáže ti ho kvalifikovaný HR specialista z vybrané spolupracující firmy a představí možnosti spolupráce s firmami. Zároveň upozorní na to, jak na zaměstnavatele udělat dobrý dojem spolu s dalšími přínosnými radami a tipy. 


Prodej to 

Jaké je "know-how" úspěšného prodeje? Zúčastni se našeho workshopu a nauč se být obchodníkem, který nejenom umí o produktech mluvit, ale dokáže je opravdu prodat. Odborníci z praxe Ti řeknou, jak na to.