Kariérní poradenství

Dveře máme otevřené studentům prezenčního i kombinovaného studia dle jejich časových možností.

Domluv si s námi individuální konzultaci, kterou poskytujeme na téma:

 

Tvoje CV aneb jak se v tom neutopit

Pomůžeme Ti životopis upravit tak, aby zaujal na první pohled a zároveň ses vyvaroval největších chyb při jeho tvorbě. Přines si s sebou vytištěný životopis, s ním budeme aktivně pracovat. 

 

Jak (ne)napsat motivační dopis 

Motivační dopis vystihuje to nejdůležitější z Tvého životopisu a má za úkol přesvědčit personalistu, že právě TY jsi nejlepším kandidátem na danou pozici. Vysvětlíme Ti nejdůležitější body a formu motivačního dopisu. 


LinkedIn & osobní značka

Sociální sítě hýbou i pracovním světem, a proto je důležité, abys potenciálního zaměstnavatele oslovil i pečlivě sestaveným LinkedIn profilem. Projdeme si nastavení profilu i prezentaci dovedností tak, abys nabídky na pohovory sbíral rovnou ve svém inboxu. 


Pracovní pohovor levou zadní 

První dojem snad není nikde důležitější, než na pracovním pohovoru. Naučíme Tě, jak se efektivně připravit na pracovní pohovor, jak se představit v několika minutách a jak chytře odpovědět na otázky personalistů.  


Volba profese 

Poskytneme Ti odborné poradenství týkající se volby profese.  Prodiskutujeme: osobnostní předpoklady, silné a slabé stránky, cíle v oblasti kariéry i osobní cíle, situace na trhu práce.