Analytik/ analytička portfolia

ESSOX s.r.o., mezinárodní finanční společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici analytik/analytička portfolia.

• Co Tě na pozici bude čekat?

- Vývoj, optimalizace a inovace procesů v oblasti řízení úvěrového rizika, zejména v oblasti akvizice retailových klientů
- Monitorování, reporting a analýzy portfolia
- Účast na strategických projektech
- Spolupráce na odhalování a přípravě preventivních opatřeníproti úvěrovým podvodům
- Spolupráce s týmy Právního a Externího vymáhání – přípravapodkladů pro soudní spory

• Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

- VŠ vzdělání
- Analytické a systémové myšlení
- Znalost SQL výhodou
- Znalost principů řízení úvěrového rizika
- Znalost AJ na úrovni základní komunikace
- Schopnost rychle se učit a myslet v souvislostech
- Chuť aktivně se zapojit do vývoje nových a lepších procesůpro řízení rizik i lepších služeb pro klienty

• Podmínky zařazení do výběrového řízení: Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na tel. 955 528 103 a rádi vám sdělíme více informací.

KC

• Přečteno: 53

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice