Konzultant/ka na lince bezpečí

Chceš pomáhat dětem v nesnázích? Pak tu máme příležitost právě pro Tebe! Linka bezpečí hledá kolegu na pozici:

Konzultant/ka na lince bezpečí

• Co Tě na pozici bude čekat?

- vést telefonní hovory s dětmi a mladými lidmi v náročných životních situacích a krizových stavech
- svou práci zaznamenávat do interního softwaru
- spolupracovat se zkušenými kolegy na směně

• Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

- věk min. 21 let
- VOŠ, VŠ vzdělání nebo vzdělání podle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb.
- absolvovaný výcvik v telefonické krizové intervenci (TKI) či souhrnný výcvik krizové intervence akreditovaný MPSV ČR (bezpodmínečně nutné – doložit sken)
- úspěšně projít psychologickým pohovorem v termínu 22. 10. nebo 26. 10. 2021
- absolvovat kurz Specifika Linky bezpečí (24 hodin) v termínu 12. – 14. 11. 2021
- následně po kurz absolvovat náslechy na Lince bezpečí (30hodin- dle vašich možností) a kontrolní vstupní náslech.

• Co Ti společnost může nabídnout?

- Vaše práce bude mít smysl. Dětem a mladým lidem pomáháme již déle než 25 let.
- Fajn kolegy a pracoviště v krásném prostředí bohnického parku (Praha 8 – Bohnice).
- Směny si můžete rozepisovat dle svých časových možností v předem určených blocích.
- Práce na dohodu (DPP či DPČ), s výhledem ucházet se o pracovní smlouvu na částečný úvazek.
- Možnost kariérního postupu.
- Když budete chtít, můžete se zapojit i do dalších aktivit Linky bezpečí (blog, podcasty apod.).
- Propracovaný systém interního a externího vzdělávání.
- Systém supervizí a intervizí.
- Ostatní benefity (dobrá káva, plavenky na Šutku, za výhodnější cenu Multisport karta)
- Finanční ohodnocení po zaškolení až 130 Kč ve všední den (+ příplatky za víkend a svátek) + bonusy 500 – 2 500 Kč měsíčně dle odpracovaných hodin.

• Podmínky zařazení do výběrového řízení: Zašlete do 17. 10. 2021 strukturovaný životopis, motivační dopis a scan osvědčení o výcviku na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bližší informace o pozici konzultanta naleznete zde.

KC

• Přečteno: 74

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice