Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)

Hledáš příležitost v  online projektu, který můžeš budovat od začátku? Pak tu máme příležitost právě pro Tebe! Agentura pro sociální začleňování hledá konzultanta pro projekt Místo pro všechny, jehož cílem je vytvořit online multimediální prostředí, ve kterém se budou moci zájemci kultivovat své postoje vůči ohroženým menšinám. Detail pozice:

Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP- 100% home office)

Co Tě na pozici bude čekat?

• Podpora pro nastavení kritérií pro výběr návrhů mediální dílny a webové stránky (kritéria pro hodnocení technického zpracování, realizovatelnosti, vhodnosti pro cílovou skupinu i úrovně grafického zpracování)
  • Zpracování technického řešení návrhu webu, aplikace mediální dílny a práci s ní na školách, návrhy pro grafické zpracování s ohledem na cílovou skupinu ( žáci ZŠ, SŠ)
  • Řízení a případná koordinace vybraných dodavatelů
  • Správa webových stránek
  • Koordinace tvorby metodiky využívané pro semináře realizované v krajích
  • Poskytování konzultací při řešení konkrétních technických problémů při tvorbě online aplikace
  • Zajištění realizace veřejné zakázky na dodávku online aplikace pro vedení diskuzí a webové aplikace mediální dílna ( podklady pro zadávací řízení, podílení se na výběru dodavatele)

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít?

• SŠ/VŠ společensko-vědního zaměření nebo technického směru
    • Zkušenosti z oblasti IT, s tvorbou a implementací on-line aplikací
    • Zkušenosti z přípravy a realizace vzdělávacích programů pro žáky (výhodou)
    • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
    • Flexibilitu, ochotu cestovat, učit se a zkoušet nové postupy

Co Ti agentura může nabídnout?

• Pracovní poměr na DPP na dobu určitou do 31. 12. 2023 (300 hodin/rok)
    • Práci na největší národní kampani proti rasismu v Česku
    • Odpovídající platové ohodnocení (350 Kč/h)
    • Zázemí významné instituce veřejné správy
    • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v dané oblasti

Místo výkonu práce:

Celá ČR

Více se o projektu dovíš zde.

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte na adresu sekretariatasz@mmr.cz do 18. 3. 2021. V záhlaví, prosím, uveď text „Konzultant pro didaktické a obsahové rozšíření portálu Mediální dílna (DPP)“.