:
 

Pracovní stáž v Německu v rámci programu Erasmus+
erasmus-ka2-extension

Kdy:
2022-10-05 15:00

O události

Toužíš nastartovat svou kariéru kvalitně, opřít ji o pevný základ? Jedním ze způsobů, jak vybudovat bytelné základy kariéry, je začít svůj profesní život pracovní stáží v zahraničí. Zástupce Obchodní a průmyslové komory Dolního Bavorska ti v češtině představí možnosti, které se za hranicemi nabízí. Zástupce zahraničního oddělení JU ti ukáže, jak díky Erasmu+ může být finanční stránka stáže úplně v suchu. 

Přijďte si poslechnout příběh absolventa JU, který díky studentské stáži v německé organizaci dnes pracuje jako poradce pro zahraniční obchod v Obchodní a průmyslové komoře Dolního Bavorska a chce pomoci všem, kteří mají zájem udělat náročný, ale chytrý krok, který kdysi udělal on sám. Přijede nám představit možnosti pracovních stáží v Dolním Bavorsku, upozorní nás na obtíže, kterými si sám prošel, když byl kdysi stážistou on. Poradí, co a jak využít pro nastartování kariéry, která jednou může pokračovat v zahraničí nebo naopak pomůže přinést nejlepší zkušenosti zpět do Čech. Řeč nebude pouze o práci za hranicemi, ale také o podpoře, kterou k této práci nabízí Erasmus+. Neumíš dobře německy? Erasmus+ ti nabídne bezplatné jazykové kurzy před výjezdem. Bojíš se, že neufinancuješ bydlení a obživu v zahraničí? Erasmus+ ti poskytne stipendium. Za jakých podmínek a v jakém rozsahu? To se dovíš právě na našem workshopu. Nezávazně. Tak nad čím přemýšlíš? Poslechneš si, zeptáš se, popřemýšlíš a uvidíš. Prostě se přihlas na workshop a ostatní už nějak vyřešíš. 

Workshop je určen pouze pro studenty nebo absolventy JU.

 
 

Powered by iCagenda

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Kontakty

KARIÉRNÍ CENTRUM JU
Studentská 13, 370 05 České Budějovice

Telefon: +420 387 772 403
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČ 60076658
DIČ CZ 60076658

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies