Nabídka pracovních příležitostí v přírodních a technických vědách na jednom místě!

Zajímá Tě věda a technika? Studuješ a směřují Tvoje kroky právě do tohoto odvětví? Potom se určitě podívej na www.careermarket.cz.

Právě nyní spustili on-line jobfair pro studenty různých vysokých škol na webu pod názvem GetConnected. Je zde zapojeno 32 firem, které se orientují především na IT, matematiku, fyziku ale i jiné.

• Rozšiř si přehled o firmách a pracovních příležitostech v oblastech matematiky, informatiky a fyziky v době po-covidové.
  • Získej kontakty, domluv se na stážích, trainee programech, brigádách či pracovních místech
  • Vyzkoušej si on-line pohovor nanečisto s certifikovaným lektorem.

Online akci pořádá Career Market do konce ledna 2021. Jejich posláním je efektivně propojovat studenty a vědu.